Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Talent Development Program Operations

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    topopisopisopis
    Od ponad stu lat naszą energię i kompetencje poświęcamy dla jedynej wyjątkowej sprawy: Piękna. Nasze rewolucyjne zespoły mają obsesję na punkcie dokonywania znaczących zmian, ponieważ wierzymy w moc Piękna dotykającego każdego z nas, pozwalającego ludziom wyrazić, kim naprawdę są.

    Jako światowy lider, naszą misją jest dzielenie się Pięknem ze wszystkimi, dlatego też poszukujemy optymistycznych i utalentowanych ludzi, którzy będą robić to razem z nami. By odkryć przyszłość Piękna, nie oglądamy się wstecz, a śmiało wyglądamy w przyszłość. Każdego dnia w L’Oréal będziesz wprowadzał zmiany, które pragniesz ujrzeć w świecie beauty. Nasze zespoły w L’Oréal opanowują co zaczęli, szybko reagują, podejmują ryzyko, próbują, ponoszą porażki, próbują zrobić lepiej i odnoszą sukces wykraczając poza ramy i pomagają nam sięgać wyżej i osiągnąć więcej. Ich Talent i kreatywność leżą w samym sercu naszej firmy. To sposób, w jaki możemy coś zmienić, jak realizujemy cele i jak jesteśmy numerem jeden.

    Join L’Oréal. Lead the Change.
    Dołącz do L’Oréal. Wprowadź zmiany.

    w dziale Supply Chain, rynek produktów konsumpcyjnych, Polska i kraje Bałtyckie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w 5 osobowym zespole raportując bezpośrednio do Suppy Planning Managera. Do jej głównych zadań należeć będzie planowanie zamówień oraz zarządzanie katalogiem produktów tak by osiągnąć jak najwyższy poziom dostępności produktów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i poziomu zapasów. Osiągnięcie tak postawionych celów biznesowych wymagać będzie aktywnej współpracy z fabryką, magazynem, logistyką międzynarodową jak również innymi działami: Marketingu, Sprzedaży, Customer Care.

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja i optymalizacja planów produkcyjnych na podstawie prognozy sprzedaży.
    • Kalkulacja parametrów umożliwiającą efektywny przepływ produktów i wysoki poziom dostępności dla klienta.
    • Współpraca z działami biznesowymi poprzez regularną komunikację odnośnie dostępności produktów (braki międzynarodowe, braki lokalne, dyskontynuacje, zmiany indeksów) (Polska, Łotwa, Litwa, Estonia).
    • Wprowadzanie nowych procesów i rozwiązań usprawniających pracę zespołu.
    • Aktywna współpraca wewnątrz zespołu – min. stała wymiana informacji z komórką planowania (Demand Planning) mająca na celu kontrole zamówień w zmieniającej się sytuacji rynkowej.
    • Kontrola zapasów przy współpracy z magazynem oraz logistyką międzynarodową (Francja).
    • Zarządzanie bazą produktów - związane z procesami planistycznymi w SAP.
    • Pełna analiza danych pod kątem realizacji KPI (raportowanie, wyjaśnienie, wnioski na przyszłość).

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów).
    • Preferowane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne.
    • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin.
    • Silnie rozwiniętych umiejętności analitycznych.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
    • Nie więcej niż 3 lata doświadczenia zawodowego (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem).
    • Chęci długoterminowego rozwoju.
    • Dobrej organizacji pracy, dokładności i koncentracji na wykonywanych zadaniach.
    • Umiejętności aktywnej współpracy, elastyczności i bardzo dobrej komunikacji w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.
    • Samodzielności i inicjatywy w duchu pracy zespołowej.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (min B2). Niezbędna w codziennej komunikacji (głównie kontakt e-mail).
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w profesjonalnym, otwartym zespole.
    • Możliwość ciągłego rozwoju.
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez realizacje samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
    • Pakiet benefitów.
    bottom