Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Team Leader

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIM JESTEŚMY? CO ROBIMY?

    Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w ponad 800-osobowy zespół.

    Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od 2007 roku jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Microsoftu, co potwierdza nasz profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług.

    Nie zamykamy się na utarte schematy. Gramy zespołowo i ... nie odpuszczamy tak łatwo!
    Team Leader
    Miejsce: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie pracy zespołu developerskiego,
    • wdrażanie i udoskonalanie procesu wytwarzania oprogramowania,
    • ocenianie, motywowanie i dbanie o rozwój członków zespołu,
    • budowanie relacji z klientami,
    • komunikowanie strategii oraz zmian zachodzących w organizacji,
    • tworzenie niezbędnych raportów na potrzeby projektu.

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w branży IT,
    • znajomości zwinnych metod wytwarzania oprogramowania,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • postawy zgodnej z wartościami FP (o tym, co jest dla nas ważne przeczytasz tutaj).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • certyfikacja z zakresu zwinnych metod tworzenia oprogramowania (PMI-ACP, Professional Scrum Master lub inny).

    Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

    Zobacz, dlaczego warto do nas dołączyć
    Future ProcesSing to:
    Komfort pracy
    • Nowoczesne i wygodne biurowce położone w dogodnej lokalizacji
    • Stabilność zatrudnienia
    • Elastyczny czas pracy
    • Przyjazna atmosfera
    • Sekcje zainteresowań
    • Biblioteka FP
    • Punkt przedszkolny
    • Progress Bar
    • Siłownia
    • SPA
    Wydarzenia branżowe
    Wchodzisz w to?