Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technical Writer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Halton to światowy lider rozwiązań klimatu wewnątrz pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki naszym rozwiązaniom kreujemy przyjazne użytkownikom środowiska pracy, spełniające wysokie standardy jakości. Naszą misją jest zapewnienie komfortu użytkownikom, również w tak wymagających placówkach jak szpitale, laboratoria, sale operacyjne. Wciąż szukamy nowych, innowacyjnych rozwiązań. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie, rozwijanie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
    • Kontakt z project managerami naszych fabryk
    • Wsparcie wewnętrznych procesów i komunikacji

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe, mile widziany kierunek inżynierski
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywność, dyspozycyjność
    • Chęć własnego rozwoju, pomysłowość, otwartość na nowe wyzwania
    • Znajomość podstaw rynku HVAC oraz branży medycznej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym zespole
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i światowym
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
    • Wsparcie doświadczonego, zgranego zespołu

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do dnia 28 marca klikając w przycisk:

    Zastrzegamy kontakt jedynie z wybranymi kandydatami

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).