Technician

Johnson ControlsO firmie

Johnson Controls

Krakowiaków 50

Warszawa

Johnson Controls is powered by your talent. We are the power behind the customer mission. Together we are building a world that’s safe, comfortable and sustainable. Our diverse global team creates innovative, integrated solutions to make cities more connected, buildings more intelligent and environments more comfortable and secure. We are all about improving outcomes for our partners. Tomorrow needs your talent. Tomorrow needs you. So let’s talk today.

TechnicianNumer ref.: 93386
Obowiązki:
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu urządzeń automatyki na obiektach.
  • Bieżące serwisowanie, identyfikowanie i usuwanie powstałych problemów w układzie automatyki.
  • Modernizacja i optymalizacja działania istniejących systemów automatyki budynkowej.
  • Programowanie, obsługa i diagnozowanie sterowników DDC i PLC
  • Ścisła współpraca z Klientem w celu utrzymania ciągłości ruchu oraz opracowanie ewentualnego harmonogramu napraw
  • Wykonywanie testów zgodności
  • Instalacja i odbiór techniczny systemu
  • Podróże służbowe
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Kierunek: Automatyka, Robotyka lub pokrewny)
  • Znajomość układów instalacji automatyki budynkowej
  • Mile widziana znajomość systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa oraz teletechnicznych dla budynków
  • Doświadczenie zawodowe w uruchamianiu instalacji i utrzymaniu ruchu
  • Umiejętność programowania sterowników DDC i PLC, systemów wizualizacji
  • Znajomość sterowników Johnson Controls mile widziana
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Interesująca pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę multi-sport i dofinansowanie do urlopu
See Job Description

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy