Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Automatyk

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Whoohoo® jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów. Poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej i biznesowej.
    Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag®, który od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Maandag® posiada 24 oddziały, zlokalizowane w 4 krajach i zatrudnia obecnie ponad 2 900 osób
    Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejscowość: Stargard

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa, konserwacja i prewencja maszyn
    • Bieżące utrzymanie maszyn w ruchu ciągłym
    • Praca z niskim napięciem
    • Programowanie sterowników PLC

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum wykształcenie średnie techniczne (elektryka/ elektronika)
    • Znajomość sterowników Proface 2000 i 3000, Allan Bradley seria 5000 i 500, Mitsubishi seria Q, FX
    • Znajomość falowników Mitsubishi seria 500 i 700 oraz Allan Bradley seria 4, 40
    • Wiedza dotycząca obwodów bezpieczeństwa opartych na OMRON

    Oferujemy:

    • Stabilność, umowę o pracę
    • Pakiet atrakcyjnych benefitów w tym: opiekę medyczną, kartę Multisport
    • Pofinansowanie do nauki języka angielskiego
    top
    Prosimy również  w CV załączyć następującą formułę:
    bottom