Technik Budowlany

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-07-31
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-08-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    TECHNIK BUDOWLANY
    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki:

    • Wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych oraz montażowych,
    • Planowanie prac budowlanych oraz nadzór nad ich wykonaniem,
    • Podstawowa obsługa systemów elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, chłodniczych
      i wentylacyjnych.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale technicznym (minimum 2 lata),
    • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych - lub gotowość do przystąpienia do badań,
    • Umiejętność współpracy i koordynacji zadań,
    • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • Możliwość korzystania z stołówki serwującej gorące posiłki,
    • Dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
    • Możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.