Technik Budynku

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Formanway jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacji c.o, wod-kan.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 36/2018

    Zadania:

    • Wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych
    • Wykonywanie przeglądów instalacji  i urządzeń elektrycznych
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

    Wymagania:

    • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
    • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
    • Doświadczenie w konserwacji/serwisie urządzeń i instalacji budynkowych

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Szkolenia branżowe
    • Praca na terenie Warszawy

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Firma prowadzi również nabór na inne stanowiska techniczne.

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.