Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Budynku

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Formanway jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze i realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz instalacji c.o, wod-kan.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 36/2018

    Zadania:

    • Wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych
    • Wykonywanie przeglądów instalacji  i urządzeń elektrycznych
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

    Wymagania:

    • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
    • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
    • Doświadczenie w konserwacji/serwisie urządzeń i instalacji budynkowych

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Szkolenia branżowe
    • Praca na terenie Warszawy

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Firma prowadzi również nabór na inne stanowiska techniczne.

    Klauzula informacyjna

    Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Tryfon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ForManWay z siedzibą w Warszawie przy ul. Polinezyjskiej 5/59, 02-777 Warszawa (dalej administrator). Dane kontaktowe administratora: biuro@formanway.pl
    Dane osobowe w zakresie wymienionym w Art. 22².1 Kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

    a)    realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna Art. 22¹.1 Kodeksu pracy w zw. Art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 96/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych;
    b)    w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: Art. 22².1 Kodeksu pracy w zw. Art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia);
    c)     w celach marketingowych i promocyjnych produktów lub usług ForManWay, w tym np. informacje o nowych ofertach pracy, szkoleniach, itp. (podstawa prawna Art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Jeżeli wyrazi Pani/Pan którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy: biuro@formanway.pl
    Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgody, o których mowa w lit. b) oraz c) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
    Dane osobowe zbierane w wyżej wymienionych celach będą przetwarzane do czasu odwołania przez Panią/Pana wyrażonej zgody. W razie cofnięcia zgody dane zostaną niezwłocznie usunięte.
    Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).