Serwisant urządzeń chłodniczych

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-23
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Nasza rodzinna firma wyrosła z połączenia pasji i doświadczenia przedstawicieli trzech zakładów rzemieślniczych, a jej historia sięga roku 1985. Dbając o zachowanie tradycyjnych wartości, przez lata działalności zaskarbiła sobie zaufanie oraz sympatię klientów i stała się jednym z liderów rynku lokalnego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Inowrocław (okolice)

    Zadania:

    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
    • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

    Wymagania:

    • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń chłodniczych;
    • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów wentylacji, kanalizacji i chłodnictwo, automatyka, mechanika, hydraulika;
    • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grup:1 lub 2 albo 3.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie nastawionej na rozwój;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piekuś Sp. z o.o. Sp. Komandytowa moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piekuś Sp. z o.o. Sp. Komandytowa moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.