Ta oferta pracy jest nieaktualna od 365 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds. Aplikacji

  • Oświęcim, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    TEC/1710/244/498

    Zadania:

    • Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów
    • Przygotowywanie i analiza mieszanek klejowych
    • Przeprowadzanie badań aplikacyjnych dla klejów samoprzylepnych oraz klejów do drewna na bazie polioctanu winylu
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne, preferowana technologia polimerów
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność obsługi podstawowych sprzętów laboratoryjnych
    • Praktyczne doświadczenie w wykonywaniu podstawowych badań klejów samoprzylepnych oraz klejów do drewna
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Kreatywność i doskonała organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność, sumienność i rzetelność

    Oferujemy:

    • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
    • Samodzielność na stanowisku pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki uczestnictwu w nowych projektach od pierwszych dni pracy
    • Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, kursach językowych, kursach e-learningowych