Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik ds. Usprawnień

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    AutoStore Sp. z o.o. (dawniej Jakob Hatteland Computer Sp. z o.o.) jest częścią szwedzkiej, międzynarodowej grupy EQT.

    AutoStore Sp. z o. o. jest twórcą i producentem AutoStore™ - najefektywniej na świecie wykorzystującego dostępną przestrzeń systemu magazynowego obecnego w ponad 20 krajach całego świata. Dział rozwoju produktu i marketingu znajduje się w Nedre Vats, Norwegia, zaś produkcja odbywa się w Polsce – w Koszalinie. Więcej informacji na temat produktu na autostoresystem.com

    W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/-ów do pracy na stanowisku
    TECHNIK DS. USPRAWNIEŃ
    Workplace: Koszalin

    Stanowisko to jest częścią działu doskonalenia i projektów specjalnych, aktywnie wspierającego wszystkie działy przedsiębiorstwa w realizacji zadań z obszaru Lean Manufacturing.

    Główne obowiązki

    • Analiza i koordynowanie realizacji pomysłów Kaizen oraz projektów innowacyjnych we współpracy z innymi działami
    • Prowadzenie dokumentacji wybranych propozycji Kaizen oraz projektów innowacyjnych
    • Analiza i realizacja działań z zakresu 5S we współpracy z innymi działami
    • Wsparcie w zakresie planu produkcyjnego, również od strony ERP

    Oczekujemy

    • Zdolności do współpracy w zespole i konsekwentnego rozwiązywania problemów
    • Samodzielności oraz zaangażowania w działaniu i organizacji pracy
    • Zdolności manualnych i posiadania tzw. „zmysłu technicznego”
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
    • Znajomości pakietu Office (w szczególności Excel)
    • Znajomość ideologii oraz narzędzi Lean, rysunku technicznego lub/i programów do projektowania będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy Tobie

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i przejrzystych zasadach wynagradzania
    • Prywatną opiekę medyczną i świadczenia socjalne
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów
    • Pracę w młodym zespole międzynarodowego przedsiębiorstwa z innowacyjnym produktem.
    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.)".
    top