Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Elektronik

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa grupa Process-Electronic Sp. z o. o. (http://www.group-upc.com), oddział w Sosnowcu, specjalizująca się w urządzeniach automatyki do zaawansowanych procesów obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej metali, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie poprawności zmontowanych PCB
    • Uzupełnianie braków produkcyjnych po montażu automatycznym
    • Ręczny montaż krótkich serii prototypowych
    • Wymiana uszkodzonych elementów
    • Montaż mechaniczny urządzeń
    • Testowanie gotowych wyrobów wg. instrukcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne: automatyk, elektronik, elektryk, mechatronik, robotyk lub pokrewne
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży elektronicznej
    • Znajomość komponentów elektronicznych
    • Umiejętność lutowania/demontażu SMD oraz THMD
    • Mile widziana zdolność czytania schematów elektronicznych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych oraz darmowy kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
    • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
    • Przyjazna atmosferę w nowoczesnym budynku wyposażonym w klimatyzację.
    • Premie świąteczne