Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Konserwator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gegenbauer Polska zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
    • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
    • Wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych,
    • Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe elektryczne lub pokrewne,
    • Posiadanie uprawnień SEP,
    • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych,
    • Doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji i wentylacji będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
    • Znajomość obsługi systemu BMS,
    • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.
    Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Technik / konserwator obiektu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom