Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Obsługi Budynku

  • Wrocław, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technika Obsługi Budynku
    Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław

    Obowiązki:

    • Nadzór nad bieżąca eksploatacją budynku
    • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych
    • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych
    • Usuwanie awarii, wykonywanie prac remontowych, monitoring mediów

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie najlepiej o profilu elektrycznym
    • Uprawnienia Gr 1 E do 1kV
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Dyspozycyjność

    Mile widziane:

    • Uprawnienia Gr 2 i 3, oraz gr 1 D+E powyżej 20kV,Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B
    • Uprawnienia spawacza lub inne certyfikaty i świadectwa

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia i rozwój zawodowy
    • W mieście Bolesławiec praca na 1/2 etatu. W pozostałych miastach cały etat.

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zachęcamy do aplikowania również kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych ofert. W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 833.”