Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik polowy

  • Igołomia (pow. krakowski), małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANADIAG jest firmą badawczą działającą w sektorze rolnym.
    Miejsce pracy: Igołomia (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • Pomoc przy prowadzeniu prac i doświadczeń w rolnictwie

    Wymagania:

    • Znajomość tematyki rolniczej,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B.,
    • Gotowość do pracy fizycznej w zróżnicowanych warunkach,
    • Oczekujemy ponadto uczciwości, zaangażowania, dokładności oraz pracowitości.

    Mile widziane:

    • Wykształcenie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne

    Oferujemy:

    • Pracę na czas określony (w okresie 6 miesięcy), możliwość dalszego zatrudnienia na stałe;
    • Zapewniamy niezbędny sprzęt, materiały, szkolenia oraz niezbędne wsparcie techniczne.

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub bezpośredni kontakt pod numerem 507 890 250