Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Produkcji - Laborant

  • Malbork, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 27 000 pracowników w 310 laboratoriach zlokalizowanych w 39 krajach. Jest także jedna z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

    Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, poszukujemy kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek zajmujących się analizą materiałów budowlanych, na stanowisko:

    Technik produkcji / Laborant
    Miejsce pracy: Malbork

    Opis stanowiska:

    • Praca w laboratorium produkcyjnym
    • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
    • Monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu
    • Prowadzenie rejestracji wyników
    • Praca wielozadaniowa
    • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi instrukcjami

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
    • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
    • Karierę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym
    • Atrakcyjny pakiet szkoleń wstępnych, możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
    • Karty sportowe w ramach pakietu socjalnego.
    Czego szukamy:
    • Wykształcenie średnie
    • Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • W przypadku osób z poza Malborka i okolic, gotowość do relokacji

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji lub w laboratorium
    • Wykształcenie chemiczne lub techniczne
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością

    Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com