Oferta pracy

Technik produktu

Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. jest producentem bitumicznych elementów wygłuszeniowych. Dostarczamy produkty redukujące hałas dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD. Jesteśmy partnerami w branży budowlanej dostarczając produkty do uszczelnień i izolacji akustycznych. Naszym celem jest rozwój i produkcja innowacyjnych produktów, które są oparte na wysokich i stale rosnących wymaganiach naszych klientów. Nasze produkty dostarczamy do odbiorców zlokalizowanych w kraju i zagranicą. Do naszego zakładu w Złotoryi obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Firma Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o. z siedzibą w Złotoryi poszukuje:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie w dziale R&D, jakości lub dziale technicznym w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka niemiecki i/ lub język angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność rozwiazywania problemów,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • umiejętność zarządzania projektami i podejmowania decyzji.

Wymagania mile widziane:

  • znajomość normy laboratoryjnej 17025,
  • znajomość standardu IATF 16949:2016,
  • znajomość normy PN-EN ISO 9001:2015,
  • znajomość SAP R3 w zakresie modułu jakości.

Opis stanowiska pracy/zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne klientów,
  • rejestracja produktów w systemie MDS,
  • nadzór nad specyfikacjami technicznymi surowców oraz wyrobów gotowych,
  • nadzór technologiczny nad recepturami,
  • koordynacja testów w skali laboratoryjnej oraz technicznej,
  • transfer /rozwój produktów,
  • odpowiedzialność za nowe projekty z uwzględnieniem analizy kosztów, zdolności procesowych, potencjałów poprawy,
  • zarządzanie laboratorium,
  • uczestnictwo w procesie reklamacyjnym klienta oraz dostawców.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie regulaminowe +dodatki okolicznościowe i systemowe,
  • zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę na czas określony (na okres zastępstwa 1,5 roku),
  • ruchomy czas pracy,
  • pracę w dziale badawczo-rozwojowym,
  • pracę w zespole,
  • pracę stacjonarną,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),
  • karty Multisport,
  • paczki dla dzieci na Mikołaja,
  • wdrożony system wniosków racjonalizatorskich,
  • możliwość zapisania się do PKZP, dzięki czemu pracownicy mogą korzystać z preferencyjnych pożyczek.
Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub
Kontakt z działem zasobów ludzkich
tel. +48 76 8778 904 lub +48 76 8778 942
Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w obecnym procesie rekrutacyjnym, proszę o  przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji dokumentów przez Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o z siedzibą w Złotoryi w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o,. w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy..”

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszę o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych dodatkowo  klauzuli:

Mam świadomość, że zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy