Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisant Drukarek Komputerowych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUH RAFCOM

    Firma Rafcom zajmuje się serwisem od początku działalności w 1999r.

    Obecnie oferujemy usługi serwisu:

    • drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów
    • komputerów, laptopów, serwerów
    • zasilaczy zasilania gwarantowanego UPS
    • projektorów multimedialnych

    Większość napraw wykonujemy we własnym warsztacie w centrum Katowic na ulicy Wojewódzkiej 31.

    Większe urządzenia jak plotery, zasilacze UPS, kserokopiarki naprawiamy także w miejscu instalacji.

    W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko serwisanta drukarek komputerowych atramentowych i laserowych.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: 2/2018
    Opis stanowiska:
    • Przyjmowanie zleceń telefonicznie, elektronicznie oraz bezpośrednio w sali obsługi klienta.
    • Diagnostyka uszkodzeń.
    • Konserwacja, regulacja, testowanie poprawności pracy urządzeń.
    • Szukanie i zamawianie części zamiennych.
    • Sporządzanie dokumentacji serwisowej i wycen.
    • Uzgadnianie szczegółów naprawy z klientem.
    Wymagania:
    • Znajomość budowy drukarek atramentowych i laserowych.
    • Umiejętność demontażu i montażu urządzeń drukujących.
    • Chęć rozwoju umiejętności diagnostycznych.
    • Doświadczenie w naprawach drukarek.
    Oferujemy:
    • Pracę w firmie z długoletnim stażem.
    • W naszej lokalizacji serwis komputerowy istniał już w latach 80 jako jeden z pierwszych w Katowicach.
    • Dobrą atmosferę pracy w zespole serwisantów.
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
    • Stały rozwój umiejętności serwisowych i interpersonalnych.
    • Naukę serwisu laptopów, zasilaczy ups, projektorów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez FUH RAFCOM dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).