Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik – Serwisant

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Coffee Break s.j.
    Autoryzowany Operator NESTLE, MASPEX

    Poszukuje Kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki

    • uzupełnianie produktów w sieci urządzeń
    • dbanie o czystość automatów
    • dbanie o sprawne działanie automatów

    Idealni kandydaci posiadają:

    • doświadczenie na podobnych stanowiskach (mile widziane)
    • dyspozycyjność, operatywność
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodyscyplinę
    • m.in. wykształcenie średnie
    • podstawową znajomość komputera
    • prawo jazdy kat. "B"

    Kandydatom oferujemy:

    • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samochód służbowy
    • telefon komórkowy
    • umowa o pracę

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem klikając w przycisk APLIKUJ.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".