Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Rogów Sobócki (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SSE Polska Sp. z o.o.

    SSE Polska jest jednym z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski.

    Miejsce pracy: Rogów Sobócki (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za diagnozowanie, naprawy i przeglądy maszyn budowlanych (wiertnice, koparki) należących do firmy.

    Wymagania:

    • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektromechaniki
    • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie (mechanik / elektromechanik / pokrewne)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w zawodzie mechanik / elektromechanik w serwisie wózków widłowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, itp.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (Samochód, telefon służbowy, laptop…)
    • Wsparcie szkoleniowe
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r,. Dz. U. Nr 133, poz.883)”.