Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ferrovial, która od 5 lat z powodzeniem działa na terenie Polski. Świadczymy usługi w następujących obszarach:
    • technicznej obsługi różnego rodzaju obiektów (m.in. Stadionu Narodowego, Portu Morskiego w Gdańsku, nowoczesnych biurowców);
    • utrzymujemy infrastrukturę drogową (dróg ekspresowych oraz autostrad w kilku województwach w Polsce, w tym w woj. pomorskim, śląskim, mazowieckim oraz świętokrzyskim);
    • zapewniamy efektywność energetyczna (utrzymujemy oświetlenie uliczne m.in. w Warszawie i Krakowie);
    • świadczymy usługi środowiskowe (odbierając odpady od mieszkańców Poznania, Wrocławia, Tarnowa i okolicznych miejscowości) oraz posiadamy 4 nowoczesne zakłady składowania i przetwarzania odpadów.
    Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników na umowę o pracę, dążąc jednocześnie do dalszego rozwoju naszych kontraktów na terenie całego kraju.
    W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:

    Co możemy Ci zaoferować?

    • umowę o pracę, pełny etat, zawsze płacimy na czas i odprowadzamy wszystkie ZUSy;
    • wszystkim pracownikom opłacamy ubezpieczenie Allianz oraz opiekę medyczną w Medicover;
    • dla chętnych osób dofinansujemy kartę MultiSport;
    • będziesz pracować w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów;
    • finansujemy koszt odnowienia uprawnień SEP lub zapłacimy za inne, które mogą być przydatne w pracy;

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • Doświadczenia w obsłudze technicznej obiektów
    • Znajomości instalacji z zakresu co najmniej jednej specjalności: elektrycznej, chłodniczej, wentylacyjnej, sanitarnej, automatyki budynkowej
    • Uprawnień SEP do eksploatacji (grupa I), inne uprawnienia mile widziane
    • Cech takich jak: odpowiedzialność, dokładność, otwartość, komunikatywność;
    • Podstawowej znajomości pakietu MS Office;
    • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 metrów – BHP jest dla nas bardzo ważne!

    Jakie zadania będziesz u nas wykonywać?

    • Będziesz prowadzić kompleksową obsługę techniczną dedykowanego obiektu
    • Realizować plany konserwacji i usuwać bieżące awarie – zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i doświadczeniem
    • Będziesz prowadzić inspekcje podległych instalacji, urządzeń i dokumentować te prace według protokołów
    • Reagować na awarie i zgłoszenia alarmowe.

    Jeśli zastanawiasz się czy warto do nas dołączyć… nie zastanawiaj się – zaaplikuj!

    Prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając na przycisk APLIKUJ