Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arcon Polska Sp. z o.o.

    Firma ARCON POLSKA SP. z o.o. działająca na polskim rynku od kilkudziesięciu lat, zajmuje się importem maszyn i urządzeń oraz ich serwisowaniem. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: tech/03/28

    OPIS STANOWISKA:

    • zespołowy montaż instalacji elektrycznych na nowo budowanych pojazach
    • zespołowy montaż instalacji hydrauliki siłowej w nowo budowanych pojazdach
    • udział w montażu urządzeń mechanicznych w nowo projektowanych samochodach specjalnych
    • wykonywanie przeglądów okresowych w budowanych pojazach

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych i zasad działania zasad hydrauliki siłowej
    • komunikatywność i miły sposób bycia
    • pełna fizyczna zdolność do wykonywania prac manualnych
    • sprawność w prowadzeniu pojazdów mechanicznych udokumentowana prawem jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • prywatny pakiet medyczny
    • miłą atmosferę w pracy (nie korporacyjny styl zarządzania)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ARCON POLSKA SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ARCON POLSKA SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Baletowej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.