Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
  • Wykształcenie elektrotechniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność w działaniu
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności

Oferujemy:

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wpisując nazwę „Technik Serwisu”.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się