Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Wymagania:

    • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny
    • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
    • Wykształcenie elektrotechniczne
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Elastyczność w działaniu
    • Dyspozycyjność

    Obowiązki:

    • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
    • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi
    • Dokonywanie napraw interwencyjnych
    • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności

    Oferujemy:

    • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku
    • Stabilne zatrudnienie
    • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wpisując nazwę „Technik Serwisu”.