Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik video

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L.Schillera w Łodzi

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na wymienionym  stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną w Dziale Archiwum Filmowego, a w szczególności:

    • obsługa skanera do taśmy światłoczułej Lasergraphics Scan Station 5K,
    • przygotowywanie projektów w programie DaVinci Resolve do kolor korekcji,
    • obsługa programów do rekonstrukcji obrazu i dźwięku (Phoenix, ProTools, Zanaqiq), korekcji barwnej i konformingu,
    • całokształt zagadnień związanych z przepływem plików cyfrowych,
    • back up materiałów cyfrowych i porządkowanie ich na macierzy.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w dziale zajmującym się postprodukcją filmową lub archiwistyką cyfrową,
    • aktualna znajomość formatów archiwizacyjnych materiałów audiowizualnych oraz emisyjnych,
    • dobra organizacja pracy,
    • samodzielność w działaniu,
    • łatwość nawiązywania kontaktów.

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w życzliwym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera z siedzibą w Łodzi przy ul. Targowej 61/63. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.