Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Weterynarii

  • Szamotuły, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gabinet Weterynaryjny WETKA

    Specjalizujemy się zarówno w leczeniu zwierząt domowych jak i gospodarskich. Zespół lekarzy i techników zapewnia szeroki wachlarz usług na wysokim poziomie. Doskonałe wyposażenie w sprzęt diagnostyczny (Usg stacjonarne oraz terenowe, Rtg cyfrowe, laboratorium) gwarantuje duże możliwości rozwoju. Poznaj nas bliżej www.wetka.com.pl

    Miejsce pracy: Szamotuły
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    W związku z intensywnym rozwojem lecznicy poszukujemy technika do pracy terenowej z dużymi zwierzętami. Praca na samodzielnym stanowisku. Głównie bydło i trzoda chlewna. Inseminacje, internistyka, korekty racic, Usg ciąży, pomoc okołoporodowa, szczepienia w dużych stadach itp.

    Wymagania:

    Idealny kandydat ;-) powinien być kontaktowy, szybko zdobywać nowe umiejętności, umieć pracować w zespole, z chęcią rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje. Doświadczenie mile widziane.

    Oferujemy:

    Samodzielne stanowisko pracy, duże możliwości rozwoju zawodowego, umowę o pracę, samochód, telefon, laptop służbowy. Praca w systemie dwuzmianowym. Szczegóły pod nr tel 533 553 562

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.