Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Chojnów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Technolog
    Miejsce pracy: Chojnów

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej,
    • analiza przyczyn odchylenia procesu technologicznego i wyrobu,
    • inicjowanie działań zmierzających do doskonalenia procesów,
    • prowadzenie prac badawczych na podstawie prób, badań i produkcji próbnej,
    • wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań techniczno-technologicznych i ich weryfikacja,
    • systematyczne pogłębianie swojej wiedzy oraz kwalifikacji zawodowych (uczestnictwo w kursach, szkoleniach, prezentacjach).
    • współpraca z zagranicznymi ośrodkami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu technologii chemicznej lub mechaniki,
    • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, ewentualnie j. niemieckiego,
    • chęć prowadzenia własnych prac badawczo- wdrożeniowych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność szybkiego uczenia się,

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość nabywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
    • ciągły rozwój osobisty poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach,
    • świadczenia dodatkowe w formie bonów świątecznych, imprezy firmowe
    • miłą atmosferę pracy.

    Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w języku polskim wraz z listem motywacyjnym
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).