Ta oferta pracy jest nieaktualna od 418 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Czarnków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją eksportową, firma Dora Metal Sp. z o.o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji mebli i profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA,  zatrudni na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Czarnków

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne kierunek: technologia budowy maszyn (preferowana technologia obróbki plastycznej blach)
    • doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego
    • umiejętność posługiwania się programami Solid Edge, AutoCAD
    • podstawowa znajomość technologii metali w szczególności: obróbka plastyczna blach, spawanie, zgrzewanie, szlifowanie
    • znajomość procesów technologicznych montażu zespołów i kompletnych wyrobów, w tym technik montażu mechanicznego
    • znajomość procesów produkcyjnych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie ofert w zakresie wyrobów
      a) adaptacja dla potrzeb ofertowania (wprowadzenie na kopii rysunku bazowego zmian wynikających z oczekiwań klienta, przygotowanie wytycznych do wyceny, wizualizacja - w trzech rzutach + niezbędne dla prezentacji oferty szczegóły)
      b) uzgodnienia techniczne z klientem
    • Opracowanie dokumentacji technicznej dla realizacji zamówienia przez adaptację istniejących rozwiązań
      a) adaptacja dokumentacji wzorcowej pod potrzeby zamówień
      b) opracowanie dokumentacji produkcyjnej z wykorzystaniem zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP
      c) kontrola zgodności wykonania z zamówieniem
      d) przekazywanie klientowi przed wysyłką dokumentacji zdjęciowej w celu potwierdzenia zgodności (jeżeli zachodzi taka potrzeba)

    Zapewniamy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
    • szeroki pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.