Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Elektryk

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    top
    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i walidacja dokumentacji elektrycznej
    • tworzenie w systemie ERP struktury materiałowej (BOM)
    • uzgodnienia techniczne z klientami
    • uruchamianie pojazdów i przeprowadzanie prób
    • przeprowadzenie szkoleń z zakresu uruchamiania, prób, diagnostyki oraz instalowania oprogramowania pojazdów
    • nadzór technologiczny nad prawidłowością procesu produkcji
    • eliminowanie niezgodności pojawiających się w procesie produkcji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, mechatronika
    • solidna wiedza z obszaru elektryki
    • umiejętność obsługi komputera, w tym dobra znajomość AutoCad 3D
    • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej
    • mile widziana znajomość oprogramowania SEE Electrical
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • kreatywność
    • zdolność pracy pod presją czasu
    • sumienność i dokładność w działaniach

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
    • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
    • uczestnictwo w szkoleniach
    • kurs języka angielskiego
    • system premiowy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w temacie: Technolog Elektryk.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.