Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo CEMET Ltd Sp. z o.o.

    Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych na platformy wiertnicze oraz części obrabianych mechanicznie, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Technolog

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: TECH-1

    Opis stanowiska:

    • Opracowywanie procesów produkcyjnych – technologii,
    • Kalkulowanie czasu wykonywania operacji produkcyjnych,
    • Współpraca z Dyrektorem Produkcji i Mistrzami,
    • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • Sporządzanie kalkulacji ofertowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w produkcji maszyn, urządzeń lub konstrukcji Offshore – warunek konieczny,
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny),
    • Znajomość procesów i technologii: montażu, spawania i obróbki mechanicznej,
    • Znajomość programu Auto-Cad, Solid Edge,
    • Komunikatywność i otwartość,
    • Umiejętność współpracy,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet świadczeń socjalnych,
    • Możliwość dalszego doskonalenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEMET Ltd. sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku."