Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych na platformy wiertnicze oraz części obrabianych mechanicznie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Numer referencyjny: TECH-1

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie procesów produkcyjnych – technologii,
  • Kalkulowanie czasu wykonywania operacji produkcyjnych,
  • Współpraca z Dyrektorem Produkcji i Mistrzami,
  • Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji maszyn, urządzeń lub konstrukcji Offshore – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny),
  • Znajomość procesów i technologii: montażu, spawania i obróbki mechanicznej,
  • Znajomość programu Auto-Cad, Solid Edge,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Umiejętność współpracy,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość dalszego doskonalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEMET Ltd. sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku."