Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DFM EUROPE Sp. z o.o.

    DFM EUROPE zaprasza do współpracy w nowoczesnym zakładzie zajmującym się  produkcją stolarki budowlanej z profili stalowych i aluminiowych. Działamy w oparciu o zasady Lean Manufacturing, stawiamy na dokładność, zaangażowanie i profesjonalizm.

    Technolog

    Miejsce pracy: Grudziądz

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie konstrukcji elementów w 2D i 3D w zakresie drzwi płaszczowych i profilowych; w tym tworzenie programów na obrabiarkę CNC;
    • Tworzenie dokumentacji technicznej i technologicznej; współpraca z pracownikami produkcji nad ciągłym doskonaleniem procesów produkcyjnych, dokumentacji i technologii;
    • Rozwój i nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień;
    • Normowanie czasów pracy i operacji na maszynach;
    • Opiniowanie projektów pod kątem możliwości produkcyjnych;
    • Kontrola jakości surowców i wyrobów na każdym etapie produkcji;
    • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu wdrożonych technologii;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, obróbka metali lub pokrewne);
    • Doświadczenie w zakresie technologii, projektowania zwłaszcza w zakresie konstrukcji stalowych;
    • Znajomość obsługi programów CAD,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • Szkolenie z programowania na obrabiarce CNC i innych programach z zakresu ślusarki budowlanej.
    • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DFM EUROPE sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.