Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HS Kalisz Sp. z o.o., należąca do globalnej korporacji United Technologies, jest wiodącym dostawcą przewodów do płynów i chłodziw dla rynków lotnictwa cywilnego i wojskowego. Naszym atutem są nasi pracownicy, dzięki którym dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości, dlatego też nieustannie dbamy o rozwój pracowników i doskonalimy się tworząc przyjazne miejsce pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Kalisz

Podstawowe obowiązki:

  • Opracowywanie procesu technologicznego obróbki mechanicznej i procesów specjalnych
  • Opracowywanie procesów i dokumentacji technologicznej
  • Obsługa linii produkcyjnych pod kątem technologicznym
  • Udział w zatwierdzaniu procesów i wdrażaniu nowych wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Mechanika i budowa maszyn (ukończone lub w trakcie)
  • 2 lata doświadczenia w obszarze związanym z opracowywaniem procesów technologicznych, procesów specjalnych (spawanie, obróbka cieplna)
  • Wiedza z zakresu procesów technologicznych obróbki metali (lutowanie, spawanie, obróbka mechaniczna, obróbka cieplna)
  • Obsługa programów AutoCAD, Iron CAD, pakiet MS Office
  • Obsługa programów Catia, NX /Siemens Software/– mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Myślenie analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o bardzo dobrej pozycji na rynku i wysokiej kulturze organizacyjnej (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • Dofinansowanie nauki na uczelniach wyższych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie medyczne i lekowe dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Imprezy i wycieczki integracyjne
  • Wsparcie aktywności rekreacyjno-sportowej (m.in. zawody wędkarskie, turnieje piłki nożnej, udział w zawodach biegowych)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji ( CV oraz list motywacyjny) w języku polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

HS Kalisz sp. z o.o. z siedzibą we Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 140F jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.