Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Konstruktor

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EXCELLENCE BEGINS WITH AN IDEA

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Świebodzicach posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG/ TECHNOLOG-KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Świebodzice

Poszukujemy osób będących absolwentami uczelni technicznych.

Zakres obowiązków:
  • opracowanie technologii produkcji wymienników ciepła,
  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcji wymienników ciepła,
  • współpraca z europejskimi Spółkami grupy,
  • tworzenie zapotrzebowań  na materiały,
  • kalkulacja ofert,
  • współpraca w zespole technologów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, wydział mechaniczny lub mechaniczno-energetyczny,
  • wiedza w dziedzinie budowy i konstrukcji wymienników ciepła,
  • samodzielność, dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie oraz chęć doskonalenia,
  • obsługa programu SolidWorks, AutoCAD, Inventor,
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.

CV i list motywacyjny (w tytule Technolog)
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować za pomocą przycisku:

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 38
58-160 Świebodzice

Informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się