Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze.

    Technolog (przemysł farmaceutyczny)

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie receptur dla nowych produktów;
    • przygotowywanie procesów technologicznych dla nowopowstających produktów oraz ich doskonalenie dla tych już istniejących;
    • nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych i kontrola jakości;
    • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami produkcyjnymi i ich optymalizacja;
    • prowadzenie dokumentacji technologicznej i współudział w przygotowywaniu dokumentów rejestracyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: biotechnologia, farmacja, chemia, technologia chemiczna);
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle farmaceutycznym;
    • gotowość i chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji;
    • zaangażowanie, samodzielność i kreatywność w rozwiazywaniu problemów;
    • znajomość prawa farmaceutycznego i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Pracodawca oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • udział w tworzeniu i wdrażania nowych produktów;
    • pełną wyzwań i satysfakcjonującą pracę;
    • współudział w rozwoju firmy;
    • przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV w j. polskim

    bottom