Technolog

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 22.03.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z intensywnym rozwojem i tworzeniem działu technologii - firma Madonis Sp. z o.o. – producent kosmetyków dla domu, fitokosmetyków pielęgnacyjnych i myjących oraz suplementów diety
    poszukuje osób na stanowisko:
    TECHNOLOG
    Opis stanowiska
    • Współpraca z Centrum Badań i Rozwoju w zakresie: wdrożeń nowych projektów, modyfikacji istniejących produktów związanych z wprowadzaniem nowych technologii, zmian w zakresie surowców czy opakowań
    • Tworzenie dokumentacji procesowej w zakresie produkcji baz (formularze, instrukcje, schematy, specyfikacje surowców), nadzór nad przygotowaniem baz
    • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją w zakresie technologii oraz surowców
    • Nadzór nad surowcami niebezpiecznymi zgodnie z wymogami prawnymi
    • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • Realizacja uregulowań systemu jakości, zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia, chemia)
    • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej)
    • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów kart charakterystyk
    • Znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie MS Excel
    • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Wysoka dbałość o szczegóły połączone z umiejętnością pracy w grupie i pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój
    • Możliwość rozwoju zawodowego w wielowydziałowym przedsiębiorstwie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny, oraz CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.