Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową mająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Nidzica

     Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne);
    • znajomość programów typu CAD (Solid Edge, Pro Engineer) będzie dodatkowym atutem;
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (preferowana branża metalowa);
    • zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
    • dobra znajomość czytania rysunku technicznego;
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków;
    • znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków:

    • opracowanie norm technologicznych i kalkulacji cenowych;
    • nadzorowanie i usprawnianie procesu technologicznego istniejących produktów;
    • wdrażanie nowych wyrobów i technologii na produkcję;
    • tworzenie technologii wykonywania wyrobów w programie ERP;
    • wspomaganie technologiczne produkcji;
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej polskiej firmie;
    • pracę w młodym i zgranym zespole;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
    • ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom