Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog- Programista CNC

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą specjalizującą się w wysokiej jakości prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W obecnej chwili w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Technolog - Programista CNC
    (branża produkcji elementów metalowych)
    Nr ref.: CNC/TECH/2017

     Miejsce pracy: okolice Gdańska

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie programów dla obrabiarek numerycznych
    • Monitorowanie bieżącej produkcji i rozwiązywanie problemów
    • Dobór narzędzi i parametrów
    • Udział w uruchomieniu nowych produktów
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem
    • Współpraca i wsparcie wydziału produkcyjnego

    Wymagania:

    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - min. 2 lata
    • Minimum wykształcenie średnie techniczne
    • Znajmość modułów do programowania
    • Mile widziana znajomość systemów Fanuc
    • Znajmość jęz. angielskiego (rozumienie dokumentacji)
    • Wiedza na temat projektowania procesów technologicznych i doboru narzędzi
    • Umiejętności interpersonalne (współpraca z produkcją, klarowna komunikacja)
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenie analityczne
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie obsługującej głównie dużych, zagranicznych klientów
    • Kontakt z nowoczesną technologią
    • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Praca w godzinach 6 -14
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, program sportowy, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez opcję APLIKUJ poniżej.

    W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.