Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Programista CNC

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z.P.H.U Dremat

    Firma DREMAT istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą inżynieryjno-produkcyjną. Obecnie zatrudniamy w swoim zakładzie około  50 pracowników. Nasza załoga to zarówno ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym jak również młodzi energiczni pracownicy chcący się ciągle rozwijać. Posiadamy własne biuro technologiczno-konstrukcyjne pozwalające nam na kompleksową realizację zadań. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie IT. Do zarządzania przedsiębiorstwem posiadamy wdrożony system Plan-de-Campagne, jest to system typu EPR pozwalający na monitoring postępów w realizacji poszczególnych zadań na stanowiskach produkcyjnych. Do projektowania wykorzystujemy kilka stanowisk CAD z systemem Solid Works. Tworzenie programów obróbkowych dla maszyn CNC odbywa się w systemie CAM na podstawie modeli 3D.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
    Region: dolnośląskie
    Opis stanowiska:
    • opracowywanie dokumentacji technologicznej, uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
    • programowanie obrabiarek skrawających CNC na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oprogramowania CAM, dobór narzędzi i parametrów,
    • analiza dokumentacji konstrukcyjnej w celu doboru odpowiedniej technologii,
    • zapewnienie wsparcia technicznego operatorów maszyn w optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • optymalizacja procesów wykonawstwa detali,
    • kontrola wyprodukowanych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych,
    • wykonywanie detali jednostkowych.
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • wiedza techniczna w zakresie obróbki skrawaniem,
    • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC,
    • znajomość AUTO CAD,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • znajomość programów CAM (mile widziana znajomość EdgeCAM),
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • wynagrodzenie odzwierciedlające osiągane efekty oraz premię uznaniową

    CV, list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPHU DREMAT Jan Bartecki z siedzibą w Dziuplinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ZPHU z siedzibą w Dziuplinie przy ul. Głównej 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.