Technolog

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Via Moda Sp. z o.o., producent bielizny marki Atlantic zatrudni osobę na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Warszawa

    Czas pracy: pełny etat.

    Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa o świadczenie usług w przypadku własnej działalności gospodarczej.

    Opis stanowiska

    • Modelowanie/Konstrukcja, stopniowanie asortymentu damskiego i męskiego: bielizny, kolekcji kąpielowej, bielizny nocnej
    • Komentowanie wzorów asortymentu damskiego i męskiego: bielizny, kolekcji kąpielowej, bielizny nocnej
    • Tworzenie dokumentacji technicznych asortymentu damskiego i męskiego:
      bielizny, kolekcji kąpielowej, bielizny nocnej
    • Współpraca z Działem Zakupów
    • Ścisła współpraca z projektantami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w konstrukcji damskiej i męskiej: bielizny, kolekcji kąpielowej, bielizny nocnej.
    • Znajomość programów konstruktorskich (Corel Draw)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość programu Excel na poziomie średnim
    • Znajomość programów Office na poziomie średnim
    • Osoba dobrze zorganizowana, samodzielna, zaangażowana, sumienna, dokładna, komunikatywna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych jest Via Moda Sp. z o.o. ul. Kazimierza Promyka 1/66, 01-604 Warszawa dalej: „Administrator”, e-mail:   [email protected]
    2. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem udziału w rekrutacji.  Przekazane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego na stanowisko Technolog. Po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego dane nie będą przetwarzane.
    3. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora.
    4. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    5. Posiada Pani / Pan  prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    6. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji.
    7. Przysługuje Pani / Panu  prawo wniesienia skargi na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych  do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,  ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.