Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Personal HR poszukuje dla swojego klienta, producenta i dystrybutora dań gotowych, w związku z dalszym rozwojem Działu R&D osoby na stanowisko:
    Technolog

    Główne zadania na stanowisku:

    • Kreowanie i udział w tworzeniu nowych produktów;
    • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji oraz doskonalenie technologii już istniejących;
    • Optymalizacja procesów związanych z produkcją wyrobów, inicjowanie zmian technologicznych;
    • Bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych;
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i obowiązujących norm prawnych;
    • Prowadzenie niezbędnej, wymaganej dokumentacji technologicznej (specyfikacje technologiczne, instrukcje, karty technologiczne;
    • Współpraca z NPD w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów oraz opakowań.

    Wymagania od Kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe – technologia żywności;
    • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu; umiejętność podejmowania decyzji;
    • Znajomość procesów technologii spożywczej (dań gotowych będzie dodatkowym atutem);
    • Otwartość na zmiany;
    • Znajomość systemów: HACCP, IFS i BRC,GMP,GHP;
    • Chęć do rozwoju kompetencji i awansu stanowiskowego.
    • Wiedza z zakresu min. Prawa żywnościowego, obowiązujących przepisów z zakresu żywności w tym opakowań.

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość szerokiego rozwoju kompetencji w Dziale R&D;
    • Uczestnictwo w nowatorskich projektach;
    • Samodzielność w działaniu;
    • Bardzo przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi młodych i współpracujących ze sobą.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV, list motywacyjny)
    za pomocą przycisku aplikowania  z dopiskiem Technolog_marzec_2018
    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).