Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. jest niemiecką firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. Od ponad 15 lat działamy na polskim rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technolog
    Miejsce pracy: Żory

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w oparciu o umowę o pracę
    • Dobre warunki zatrudnienia, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Pakiet socjalny

    Główne zadania:

    • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z opracowaną dokumentacją
    • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem produkcyjnym
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
    • Weryfikacja i modyfikacja parametrów na urządzeniach produkcyjnych
    • Implementacja i uruchamianie nowych projektów,
    • Uruchamianie urządzeń, opracowywanie technologii
    • Raportowanie

    Oczekiwania względem Kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, mechaniczne
    • Min. 3 lata na analogicznym stanowisku w branży automotiv
    • Praktyczna znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki skrawaniem
    • Praktyczna znajomość budowy maszyn do obróbki skrawaniem CNC
    • Znajomość procesów automatyzacji
    • Mile widziana znajomość systemów ERP
    • Znajomość CAD
    • Praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing
    • Znajomość norm TS 16949, IATF
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego
    klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."