Technolog

  • Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. jest niemiecką firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. Od ponad 15 lat działamy na polskim rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Żory

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki zatrudnienia, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Pakiet socjalny

Główne zadania:

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z opracowaną dokumentacją
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem produkcyjnym
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Weryfikacja i modyfikacja parametrów na urządzeniach produkcyjnych
  • Implementacja i uruchamianie nowych projektów,
  • Uruchamianie urządzeń, opracowywanie technologii
  • Raportowanie

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, mechaniczne
  • Min. 3 lata na analogicznym stanowisku w branży automotiv
  • Praktyczna znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki skrawaniem
  • Praktyczna znajomość budowy maszyn do obróbki skrawaniem CNC
  • Znajomość procesów automatyzacji
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Znajomość CAD
  • Praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Znajomość norm TS 16949, IATF
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego
klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."