Technology Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-18
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-11-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Koordynacja i organizacja pracy zespołu programistów (.NET, php, js, react, front-end, back-end, QA)
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych związanych z realizacja projektów
    • Codzienne planowanie pracy projektowej (web dev oraz maintenance) oraz zasobów potrzebnych do ich realizacji
    • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
    • Współpraca z działem Client Service oraz innymi działami firmy
    • Wsparcie merytoryczne członków zespołu
    • Kontrola prowadzenia technicznej dokumentacji projektowej
    • Inicjowanie i tworzenie standardów pracy i ich realizację
    • Rozwój merytoryczny podległego zespołu

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy w dużej organizacji, w zarządzaniu projektami z obszaru web development
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
    • Znajomość minimum 1 technologii: .NET, php
    • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
    • Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych Klientów
    • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy w środowisku projektowym
    • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze z ciekawą infrastrukturą (w tym strefy rozrywki: dartsy, PS4, piłkarzyki, dwupoziomowa siłownia w garażu dostępna dla pracowników, parking rowerowy, Day Care – punkt opieki nad dziećmi)
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dostęp do pakietu sportowego