Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Telemarketer

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma farmaceutyczna VP Valeant Sp. z o.o. sp. j. członek grupy Valeant Pharmaceuticals International Inc jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą farmaceutyczną należącą do czołowej dziesiątki koncernów farmaceutycznych w Polsce o bardzo wysokiej dynamice wzrostu sprzedaży. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx w rynku otwartym i szpitalnym, jak i OTC. Obecnie poszukujemy zaangażowanych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • Kontakt telefoniczny z Klientami ( Aptekami).
    • Telefoniczna prezentacja, promocja i sprzedaż produktów.
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
    • Realizacja celów sprzedażowych.
    • Systematyczne planowanie i raportowanie.
    • Pełnienie roli specjalisty/konsultanta, dbałość o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – sprzedaż telefoniczna, obłsuga klienta,
    • Doświadczenie zawodowe w telefonicznej sprzedaży na rynku farmaceutycznym będzie dodatkowym atutem,
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Nastawienie na realizację celów.
    • Wysoka kultura osobista, pozytywna motywacja i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z systemem motywacyjnym.
    • Udział w nowym projekcie biznesowym i tworzenie nowego kanału sprzedaży w organizacji,
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.
    • Pracę pełną wyzwań, w dynamicznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest VP Valeant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszów 35-959, Przemysłowa 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.