Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Test Engineer

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Galaktyczna 37

Gdańsk

Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Zadania:

  • Współpraca z innymi inżynierami testów, programistami oraz konstruktorami elektronikami w tworzeniu i rozwoju produktu
  • Testowanie oprogramowania typu embedded, jak również pracującego pod kontrolą systemu Windows
  • Tworzenie planów testów, a następnie ich realizacja (w szczególności automatyzacja testów)
  • Code Review i raportowanie błędów

Wymagane:

  • Znajomość narzędzi typu Jira, Mantis, Test Link
  • Doświadczenie w testowaniu  oprogramowania FreeRTOS, embedded Linux, Windows – nie mniej niż 2 lata
  • Znajomość TCP/IP, UDP, Telnet, SNMP, SIP, VoiP, SNMP
  • Znajomość języka Python/C/C++
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość środowiska LABVIEW

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych
    i zaawansowanych projektach
    z dziedziny cyfrowego przetwarzania i transmisji sygnałów audio
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów
    i konstruktorów elektroników
  • Wyzwania technologiczne na najwyższym światowym poziomie
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Elastyczny czas pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz
    z systemem nagród
  • Pakiet przeprowadzkowy
  • Bezpłatny parking
  • Owoce w biurze

Ogłoszenie archiwalne