Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Test Engineer (Senior)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Naszym Klientem jest międzynarodowa agencja digitalowa, która wykonuje projekty głównie dla jednej z największych firm branży technologicznej na świecie.

    Senior Automation Test Engineer

    Miejsce pracy: Warszawa
    Test Engineer / Warszawa / 1000599

    Zakres obowiązków:

    • Zaprojektowanie i realizacja całego procesu testowania automatycznego
    • Programowanie testów automatycznych - funkcjonalnych, regresji, integracyjnych
    • Pisanie skryptów w Java Script, Java, CSS, HTML
    • Analiza procesów testowych

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • min. 3-4 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami digitalowo - marketingowymi
    • Doświadczenie w przewodzeniu zespołem

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie w zakresie 10.000 - 17.000 PLN Brutto
    • Możliwość rozwoju w programowaniu automatów testowych i pracy w branży marketingowo-digitalowe
    • Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych klientów
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
    • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze
    • Pracę w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę, lub B2B
    • Kartę lunchową, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych przez Link Group Sp. z o.o., ul. Rondo ONZ 1 ,00-124,Warszawa. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez Link Group Sp. z o.o. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"

    Nr wpisu do agencji zatrudnienia: 14282