Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Aplikacji Internetowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 300 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu IT na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków
    Profil pracownika
    Jeżeli Twoją pasją jest testowanie aplikacji i znasz podstawy programowania to prześlij do nas swoje CV !

     NASZE OCZEKIWANIA:

    • student ostatnich lat studiów, preferowany kierunek – informatyka,
    • umiejętność wykorzystywania narzędzi pakietu office i podobnych,
    • przynajmniej podstawowa wiedza związana z teorią testowania oprogramowania,
    • komunikatywność i analityczne podejście do stawianych problemów,
    • praktyczna znajomość języka SQL,
    • przynajmniej podstawowa znajomość wybranego języka programowania.

    DODATKOWE ATUTY:

    • dobre oceny na studiach :),
    • podstawowa znajomość PHP,
    • podstawowa znajomość JAVA,
    • podstawowa znajomość aplikacji typu erp,
    • znajomość bibliotek związanych z automatyzacją testów w wybranym języku programowania.

    Twoje zadania
    • planowanie, realizacja, raportowanie testów aplikacji internetowych,
    • dbanie o dobrą komunikacje pomiędzy programistą a zleceniodawcą,
    • aktywne korzystanie z narzędzi bugtrackingowych,
    • tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych.
    Co możemy Ci zapewnić
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa - od poniedziałku do piątku,
    • elastyczny czas pracy. Nie musisz przychodzić na 8:00 i wychodzić o 16:00,
    • możliwość rozwoju i awansu do innych działów – szkolenia oraz rekrutacje wewnętrzne,
    • współpracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
    • dowolną formę współpracy,
    • dofinansowanie do karty multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).