Tester aplikacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 06.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Epicode Sp. z o.o.

Jeśli interesuje Cię udział w projektach informatycznych, współpraca z klientami i wspieranie rozwoju nowych rozwiązań internetowych oraz praca z ludźmi przy dużych projektach, to w Epicode jest miejsce właśnie dla Ciebie.

W Epicode R&D Software House wierzymy, że ludzie i zespół są najważniejsi a każda aplikacja jest wyjątkowa. Dlatego poza wymaganiami i wiedzą, cenimy i dbamy o dobrą atmosferę. Jeśli tworzenie aplikacji oraz kontakt z ludźmi idą u Ciebie w parze to dołącz do naszego zespołu. Nasze rozwiązania aplikacji mobilnych i internetowych wspierają firmy w Polsce, Niemczech i USA.

Epicode jest częścią Grupy Pracuj Sp. z o.o.

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life. - Confucius

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: QA1706

Czego my poszukujemy u Ciebie?

  • Komunikatywności, poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole - projekty realizujemy w zespole gdzie atmosfera pracy jest najważniejsza dlatego ważne jest, abyś potrafił/a odnaleźć z nami wspólny język
  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem
  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań – my nie mówimy „nie da się”
  • Inicjatywy, podzielności uwagi i dokładności – są takie dni, kiedy biznes i nasi klienci przychodzą z kolejnymi pomysłami i zgłoszeniami, programiści czekają na zgłoszenia poprawek i testy, znajomi pytają o której wracasz a Ty musisz zachować zimną krew i poradzić sobie z tym wszystkim na raz.
  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań – nasi klienci wiedzą, że zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania i nie pozwolimy aby to się zmieniło. Testowanie aplikacji to zapewnienie najwyższej jakości dostarczanym produktom.
  • Znajomości bieżących trendów w Internecie, w tym social media – co jest dziś popularne, z czego korzystają użytkownicy Internetu, czego szukają, po co i dlaczego.

Zadania, jakie na Ciebie czekają

  • Testy aplikacji webowych i mobilnych
  • Planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych
  • Raportowanie błędów
  • Proponowanie nowych rozwiązań i udział w rozwoju produktu
  • Współpraca i kontakt z developerami, projektantami
  • Współpraca z zespołem CX i weryfikacja zgłoszeń od klientów
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Mile będą widziane:

  • Umiejętność korzystania z narzędzi developerskich
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość obsługi Mac (OSX i iOS)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pracę w zespole ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania
  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla dużych firm internetowych w Polsce i za granicą
  • Udział w tworzeniu nowoczesnych aplikacji biznesowych, komercyjnych i społecznościowych zarówno webowych jak i mobilnych
  • Dużo samodzielności i możliwości bardzo szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Chillout room pełen owoców, napojów i nie tylko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Epicode Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się