Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Aplikacji Webowych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jeśli uwielbiasz poznawać nowe technologie, jesteś dokładny, pomysłowy i interesuje cię każdy drobny szczegół, nie tylko to, co jest na powierzchni – zapraszamy do nas!

    Obowiązki:

    • Projektowanie, wykonywanie i utrzymywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowych
    • Wyszukiwanie, analizowanie, odtwarzanie, rejestrowanie i weryfikacja błędów
    • Planowanie i ocena nakładu pracy, identyfikacja ryzyk
    • Wskazywanie i podejmowanie działań podnoszących jakość produktu i procesu wytwarzania
    • Ścisła współpraca w międzynarodowym zespole

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne,
    • Min. rok doswidczenia na analogicznym stanowisku
    • Znajomość narzędzi związanych z testowaniem, zarządzaniem testami oraz
      automatyzacją testów (UI oraz API)
    • Solidna znajomość koncepcji i praktyk związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania
    • Umiejętność posługiwania się językami skryptowymi (np. JavaScript)
    • Dociekliwość i dokładność połączona z umiejętnością planowania oraz realizacji zadań w uzgodnionym czasie i zakresie
    • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i dzielenia się wiedzą
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w miedzynarodowym zespole

    Dodatkowe atuty:

    • Wiedza z dziedziny sieci komputerowych, baz danych, architektury oprogramowania
    • Doświadczenie w testach obciążeniowych i penetracyjnych
    • Certyfikat ISTQB
    • Znajomość rozwiązań CI/CD
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych (Android, IOS) i działających w środowisku chmurowym (Azure)

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport
    Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego
    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Liga Mistrzów w Piłkarzyki
    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Cotygodniowa porcja witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu