Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Automatyczny

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 2018-10-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy kreatywnego Testera Automatycznego, który chciałby dołączyć do projektu zajmującego się stworzeniem portalu internetowego. Ma on zapewnić wszystko, co potrzebne do efektywnego, szybkiego i wygodnego zarządzania procesami logistycznymi, bez względu na rodzaj transportu i miejsce prowadzenia działalności

    Miejsce pracy: Katowice
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    Kluczowe obowiązki na stanowisku:

    • Wdrażanie i utrzymywanie testów automatycznych zgodnie ze strategiami testów i planami testów automatycznych
    • Wykonywanie strategii testów i planów testów dla testów automatycznych Wykonywanie strategii testów i planów testów dla testów automatycznych
    • Komunikowanie się z członkami zespołu w celu zdefiniowania i uzgodnienia kryteriów akceptacji, zapewnienia przyjęcia odpowiedniej strategii testów

    Wymagania:

    • Znajomość Pythona i/lub Javy na co najmniej średnim poziomie
    • Dobra praktyczna wiedza o narzędziach automatyzacji testów, takich jak np: Selenium, RestAssured.
    • Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu zautomatyzowanych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych Informacja o relacyjnej i nierelacyjnej bazie danych (SQL/MongoDB)
    • Dobra praktyczna znajomość Git
    • Doświadczenie z narzędziami CI: Jenkins, TeamCity lub podobne
    • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań wbudowanych będzie dodatkowym atutem
    • Język angielski B2

    Co oferujemy

    • Wysokie wynagrodzenie - do 13.000 brutto miesięcznie
    • Premie roczne
    • Prywatna opieka zdrowotna, karty Multisport, bilety do kina i teatru, grupowe ubezpieczenie
    • Praca z najnowszymi technologiami
    • Bezpłatna kawa; przekąski; stołówka; pokój zabaw
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.