Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester funkcjonalny

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inteca

    Czym się zajmujemy?

    Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie zintegrowanych systemów IT dla dużych przedsiębiorstw. Działamy w oparciu o nowoczesne technologie integracji z użyciem API i SOA, pomagamy firmom przyspieszać dzięki automatyzacji procesów biznesowych.

    Lubimy skomplikowane, przełomowe projekty. Cenimy techniczny profesjonalizm i zawsze kładziemy silny nacisk na efekt biznesowy.

    Nie jesteśmy korporacją i nie dążymy to tego. Mamy swoją atmosferę i chcemy po prostu, żeby nasi pracownicy dobrze czuli się w Inteca.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie dokumentacji wykorzystywanej w procesie testowania (scenariusze i przypadki testowe) na podstawie dokumentacji projektowej przygotowywanej w narzędziu CASE,
    • sygnalizowanie luk i wieloznaczności w dokumentacji przed implementacją kodu,
    • weryfikacja zgodności aplikacji z projektem,
    • raportowanie/komunikowanie błędów na odpowiednim etapie do zespołu deweloperów,
    • przygotowywanie raportów z testów,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum roczne doświadczenia w testowaniu aplikacji biznesowych - warunek konieczny
    • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy nad wieloma tematami jednocześnie,
    • skuteczność w działaniu oraz inicjatywa,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
    • dobra organizacja pracy,
    • znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • znajomość SoapUI
    • znajomość języka XML
    • znajomość narzędzi typy CASE
    • znajomość narzędzi Test Case Management

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
    • laptop oraz niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
    • dofinansowanie opieki medycznej Lux Med oraz kart Multisport
    • chill room w którym złapiesz oddech
    • kawa, herbata i co tylko znajdziesz w naszej kuchni
    • cykliczne spotkania integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Inteca Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 14, 50-038 Wrocław w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie Inteca Sp. z o.o. w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    "Wyrażam również zgodę dla Inteca Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kościuszki na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Mam świadomość, iż udzielone przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym momencie cofnięta."

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.