Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
    W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

    Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy

    Tester IT

    Miejsce pracy:
    Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • Testowanie nowych wersji oprogramowania tworzonego wewnętrznie,
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji testowej (plan testów, scenariusze i przypadki testowe),
    • Przygotowywanie danych testowych dla testerów biznesowych,
    • Koordynacja procesu testowania i udział w testowaniu projektów,
    • Monitorowanie, analiza i pomoc przy usuwaniu zgłoszonych błędów,
    • Przygotowywanie skryptów SQL usuwających proste usterki.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia informatycznego (także studenci ostatnich lat),
    • Praktycznej znajomości SQL,
    • Otwartości i umiejętności współpracy z analitykami, deweloperami i biznesem,
    • Umiejętności rozwiązywania problemów,
    • Umiejętności pracy w zespole projektowym.

    Mile widziane:

    • Certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy,
    • Doświadczenie w zakresie testowania aplikacji,
    • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i motywujące premie,
    • realną możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę przy projektach rozwijających firmowe systemy IT,
    • bliski kontakt z biznesem umożliwiający poznanie specyfiki branży finansowej/bankowej/leasingowej,
    • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np. wynajem samochodu,
    • aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych ,udział w zawodach,
    • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
    • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy).

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą aplikacji on-line.

    Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
    EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.