Tester

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TESTER
    Miejsce pracy: Kraków

    Kim jesteśmy?

    DataConsult Sp. z o.o. znajduje się w czołówce polskich dostawców systemów klasy WMS. Specjalizujemy się we wdrożeniach rozwiązań logistycznych w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach.

    Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – dobrze trafiłeś!

    Gdzie pracujemy?

    Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurze zlokalizowanym przy ul. Korbońskiego 14C w Krakowie.

    Kogo poszukujemy ?

    Poszukujemy osoby ambitnej, nastawionej na ciekawą i pełną wyzwań pracę.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Doświadczenia w testowaniu oprogramowania lub wdrażaniu/serwisowaniu systemów informatycznych
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Umiejętności tworzenia dokumentacji zarówno funkcjonalno-testowej jak i użytkownika
    • Umiejętności interpersonalnych, samodzielności oraz kreatywności w zakresie powierzonych zadań
    • Mile widziana znajomość podstaw bazy danych i języka SQL
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie testów automatycznych

    Twoje zadania:

    • Testowanie systemów informatycznych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
    • Identyfikacja błędów, raportowanie, zarządzanie projektem testów
    • Przygotowywanie dokumentacji zarówno funkcjonalno-testowej jak i użytkownika
    • Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów
    • Pracę w silnej i stabilnej na rynku firmie
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Komfortowe i nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Szansę na rozwój w branży IT i Logistyce
    • Wyjazdy integracyjne
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Szkolenia (m.in. językowe)

    Co mówią o nas liczby?

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.